::SCSCLUB::
O Nas

Cała przygoda z SCSCLUBEM zaczęła się w 2006 roku, gdzie w kilku znajomych po odwiedzeniu razem kilku zlotów samochodowych postanowiliśmy założyć klub o charakterze motoryzacyjnym w naszym rodzimym mięście Szczecinku, ideą było zrzeszenie fanów czterech kółek z regionu.

Wiec zaczęło się to dokładnie 14 lutego 2006 roku, kiedy to Marcin N. założył forum internetowe o charakterze motoryzacyjnym. Poprzez rozsyłanie odnośników do forum do naszych znajomych, jak i ogłaszanie się na innych forach szczecineckich, w szybkim czasie udało się, zebrać osoby które motoryzacje maj we krwi od urodzenia, choć byli i tacy co nie dawali szans zaistnienia takiej formacji w naszym mięście. Niemniej jednak nie przeszkodziło to w niczym rozwinięciu się forum do takiego stopnia, ze trzeba było zmienić serwer gdyż pierwotny nie dawał rady z obsługa ilości zamieszczanych zdjęć i informacji których wciąż przybywało na naszym forum.

Po kilku udanych imprezach zorganizowanych na lotnisku w Wilczych Laskach, jak również po kilku wspólnych wyjazdach na imprezy motoryzacyjne, przyszedł czas na zalegalizowanie naszego klubu i tak oto z dniem 01.07.2008 oficjalnie powstało STOWARZYSZENIE PROMOCJI SPORTOW MOTOROWYCH SCS zarejestrowane w starostwie powiatowym jako 61 klub sportowy.

Na konto Stowarzyszenia można przypisać, organizację zlotów na lotnisku w Wilczych Laskach, kilkanaście edycji Destruction Derby, 3 występy w ogólnopolskiej telewizji TVN TURBO, kilku imprez integracyjno taneczno rozrywkowych. Wszystkie imprezy cieszyły się dużym zainteresowaniem jak również frekwencja i dobrymi opiniami, dlatego tez wciąż, planowane są kolejne imprezy o których już wkrótce usłyszycie.
Zarząd

Prezes

Pevo
tel: 502-335-093
Skarbnik

Paulina
Wiceprezes

Maro
Klubowicze

-ŁUKASZ-
Aro
Bartas
Jakub Mickiewicz
Jaca
Johny
Klon Paweł
Klon Piotrek
Nad
Sherifff
Tiso
tizi
Wobol
Zbyszek
Zico
Maciek Wiórek                                                            Webmaster: Krazek1